Hakkımızda

Silver Self, Sen Gibi Eşsiz…

Silver Self, kurulduğu ilk günden bu yana markalaşma faaliyetleri ile bugün Türkiye’de sürekli yükselmeyi hedefleyen bir istikrarla yoluna devam ediyor. Koleksiyonlarımız, bünyemizde bulunan uzman tasarım ekibimiz tarafından, dünyadaki trendler ve yenilikler izlenerek, Türk motifleri ve tarihten, evrensel çizgilere uzanan bir estetik anlayışın yorumlanmasıyla ortaya çıkıyor.

Müşterilerimizin en iyisini hak ettiğini düşünerek gerek modellerimiz gerekse üretim kalitemizle sizlere layık olmaya çalışmaktayız. Önceliğimiz 100% müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bunu gerçekleştirmek için çok çalışıyoruz, daha da çalışmaya devam edeceğiz..

Kalitemiz konusunda iddialıyız ve gelişen teknoloji ile bütünleşerek yeni trendleri yakaladığımıza inanıyoruz. Eğer aradığınız özel bir model ise konularında uzman çalışanlarımız taleplerinizi yerine getirmekten memnuniyet duyacaklardır. Büyüyen işimizin bir parçası olmanızı diliyor, sizleri yeni muhtemel müşterimiz olmaya davet ediyoruz. Herhangi bir sorunuz olduğunda hiç çekinmeden bizleri aramanızı bekliyoruz.

Aşka Bağlılığın Sembolü, Her Zevke Uygun Alyanslar…

Sepet Ürün Silindi. Geri Al
  • Sepetiniz şuan boş.
X
Yardıma mı ihtiyacınız var?