Teslimat ve İade

Özel ölçü yapılan yüzükler, isim ya da harf yazılan tüm ürünler kesin sipariş olup iade edilemez. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren beş (5) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 iş günü arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Yüzük ölçünüzü doğru seçtiğinizden mutlaka emin olunuz. Gümüş alyanslarımız sizden gelen ölçü bilgileri doğrultusunda üretildiği için kişiye özel ürün kategorisine girmektedir. Erkek modellerimizde 14-36, bayan modellerimizde 8-24 ölçüleri dışında sipariş verirken mutlaka iletişime geçiniz. Doğru ölçü verme sorumluluğu siz değerli müşterilerimize aittir. Yanlış verilen ölçülerde ücretsiz değişim veya iade kabul edilmemektedir. Ürünlerimizle ilgili diğer sorularınız için sipariş hattımızla iletişime geçebilirsiniz. Yüzük ölçünüzü en doğru şekilde gümüş veya altın yüzük satışı yapılan bir mağazadan öğrenebilirsiniz.

Siparişiniz stoklarımızda hazır ise siparişi takiben sonraki iş günü, stokta hazır olmayan ürünler özel sipariş olarak üretilip 6-10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Stok durumunu öğrenmek için lütfen bizi arayarak bilgi alınız.

Sepet Ürün Silindi. Geri Al
  • Sepetiniz şuan boş.
X
Yardıma mı ihtiyacınız var?